Xavi Pascual: To dla nas trudny teren

Xavi Pascual: To dla nas trudny teren

Trener Barçy Intersport wraca do pracy po tym jak z powodów zdrowotnych musiał odpocząć od zawodu przez dwa miesiące. Teraz jest w pełni skupiony na dzisiejszym meczu z Caja 3 BM Aragón.

Szkoleniowiec Barcelony przyznał wczoraj, że po powrocie czuje się już lepiej i że teraz skupia się na „przygotowaniach do niedzielnego meczu. Spróbujemy wywieźć dwa punkty z terenu Aragónu”.

Pascual jest świadomy tego do czego zdolni są jego dzisiejsi przeciwnicy: „to dla nas bardzo trudny teren, w poprzednim roku mieliśmy tutaj duże problemy ze zwycięstwem. To jeden z tych meczów, które zawsze są dla nas ciężkie. Wiemy, że musimy dać z siebie wszystko i wywieźć stąd dwa punkty”.

„Śledziłem zespół”

Mimo że był z daleka od drużyny, trener Barçy nie zaprzestał śledzenia poczynań swoich zawodników: „zespół radzi sobie dobrze, są na dobrej drodze”, powiedział Xavi Pascual na przedmeczowej konferencji prasowej.

Barça Intersport to zespół ze swoją własną filozofią. „Wytworzyliśmy swój własny styl gry, filozofię gry. Kiedy przychodzisz zobaczyć szczypiornistów Barcelony, wiesz co zobaczysz, nikogo nie wprowadzimy w błąd”, powiedział Pascual. Dodał też, że „zespół identyfikuje się z takim typem gry, nasi zawodnicy cieszą się mogąc tak grać”.

Docenia sztab szkoleniowy

Xavi Pascual jest bardzo zadowolony z pracy jaką wykonali jego koledzy ze sztabu szkoleniowego pod jego nieobecność. „Zarządzanie profesjonalnym zespołem, takim jak nasz, jest niemożliwe do dokonania dla jednej osoby. Jednym z najważniejszych zadań dla trenera jest dobór odpowiednich asystentów. Popełniam błędy w meczach, na treningach, ale nie pomyliłem się wybierając ludzi, którzy będą ze mną pracowali”, powiedział trener Barçy Intersport.

Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB