04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.19min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Busquets: Mecz z Chelsea jak finał

Busquets: Mecz z Chelsea jak finał

Sergio Busquets ubolewał nad porażką odniesioną w spotkaniu przeciwko Realowi Madryt. Pomocnik szybko jednak przyznał, że teraz należy się skupić na pozostałych meczach, które pozostały do końca sezonu.

 

Sergio po zakończeniu El Clásico pojawił się w strefie mieszanej, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Busquets nie chciał udzielać zbyt wielu wypowiedzi na temat sobotniego Gran Derbi, od razu przechodząc do kolejnego ważnego meczu, który odbędzie się w najbliższy wtorek na Camp Nou.

 

„Teraz czeka nas spotkanie, które będzie jak finał. Jeśli zagramy dobrze, wierzymy, że uda nam się stworzyć sobie okazje na zdobycie gola”, powiedział. „Aktualnie musimy rozpocząć przygotowania do wtorkowego meczu i pozostałej części sezonu”.

 

Reprezentant Hiszpanii chciał również podziękować i pogratulować fanom, a także wyrazić przekonanie, że kibice w pozostałych potyczkach wciąż będą dodawać drużynie skrzydeł: „Fani spisali się na dziesiątkę. Oni wiedzą, że nadal będziemy dawać z siebie wszystko, aż do końca”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/04/busquets-mecz-z-chelsea-jak-final/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.