08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.14godz.50min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Felicitades, Cuenca!

Felicitades, Cuenca!

27 kwietnia 1991 roku w Reus (Hiszpania) urodził się zawodnik FC Barcelony oraz młodzieżowych reprezentacji Hiszpanii, a także Katalonii, Isaac Cuenca.


Tak o Isaacu Cuence można przeczytać na oficjalnej stronie „Zazwyczaj gra ustawiony bardzo szerokoalbo na prawej albo na lewej stronie. Jednakże jako gracz w drużynach młodzieżowych, raczej występował jako ofensywny pomocnik, a dopiero w drużynie U18 nauczył się grać jako skrzydłowy. To wyjaśnia jego skłonność do schodzenia do środka, szczególnie przy użyciu jego słabszej nogi. Cuenca jest oczywiście bardzo dobrze rozwinięty taktycznie i może być niewygodny dla przeciwnika, dostarczając kolegom z drużyny niesamowite podania krzyżowe. Jest on również bardzo dobrze zdyscyplinowany, dobrze panuje nad piłką i potrafi kreować grę. Dobrze używa wolnych przestrzeni i posiada umiejętność dokładnego oddawania strzałów”.

 

Dziś Isaac obchodzi swoje 21. urodziny! Cała redakcja DumaKatalonii.pl pragnie życzyć dzisiejszemu solenizantowi wszystkiego najlepszego, sukcesów w drużynie FC Barcelony, zadomowienia się w wyjściowej jedenastce, wkroczenia do reprezentacji Hiszpanii oraz odporności na kontuzje.

 

Felicidades, Isaac!

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/04/felicitades-cuenca/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.