29.05.2024, g. 01:00
WNBA
Connecticut Sun blank vs blank Phoenix Mercury
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.27min.
14.60 X0.00 21.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Guardiola już rozmawiał z Rosellem

Guardiola już rozmawiał z Rosellem

Prezydent i trener FC Barcelony spotkali się wczoraj w celu zadecydowaniu o przyszłości Pepa Guardioli. Ostateczna decyzja ma zostać podjęta, co prawda w piątek, ale media, aż huczą od plotek mniej lub bardziej prawdopodobnych.

 

Spotkanie Guardioli i Rosella odbyło się zaledwie kilka godzin po wyeliminowaniu Barcelony z Ligi Mistrzów. Według „Ona FM” obaj panowie spotkali się w środę o godzinie 19:00 w domu trenera Blaugrany, dyskusja trwała około trzech godzin.

 

Kontrakt Pepa Guardioli kończy się 30 czerwca obecnego roku i prezydent FC Barcelony nie ukrywa, że chce przedłużyć kontrakt z obecnym trenerem Blaugrany. Jak informowaliśmy wczoraj Sandro Rosell, spotkał się również w środę po południu z dyrektorem sportowym Andonim Zubizarretą i Josepem Marią Bartomeu, aby przedyskutować różne aspekty przed sezonem 2012/2013.

 

Według wstępnym prognoz w czwartek nie odbędą się żadne rozmowy w sprawie kontraktu. Kluczowym dniem w tej kwestii będzie piątkowy poranek. Pewne jest natomiast to, że o swojej decyzji Guardiola poinformuje najpierw wszystkich współpracowników i zawodników, a dopiero później dowiedzą się o niej dziennikarze i kibice.

 

Nie jest w 100% pewne, czy dotychczasowy trener pozostanie na swoim stanowisku, dlatego klub szuka alternatyw. Wśród potencjalnych kandydatów na stanowisko Guardioli wymieniani są: Ernesto Valverde, Laurent Blanc, Marcelo Bielsa i Villas-Boas.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/04/guardiola-juz-rozmawial-z-rosellem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.