01.01.1970, g. 00:00
vs
Do meczu pozostało:
-19138dn.-4godz.-5min.
1 X 2 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi nie trenował wczoraj, ale będzie dziś

Messi nie trenował wczoraj, ale będzie dziś

Jak donosi kataloński Sport, Lionel Messi nie wziął udziału w niedzielnym treningu ze względu na pewne dolegliwości, jedna oczekuje się, że dziś wieczorem odbędzie zajęcia razem z resztą zespołu.

 

Trening regeneracyjny po spotkaniu z Madrytem odbył się z nieoczekiwaną nieobecnością: na ćwieczniach zabrakło Lionela Messiego, który w rzeczywistości nie pojawił się nawet w Ciutat Esportiva. Jeszcze wczesnym rankiem argentyński crack miał kontaktować się z klubem aby poinformować, że był lekko niedysponowany.

 

O godzinie 9:00 Messi poinformował telefonicznie Klub o tym, że nie czuje się najlepiej. Klub zareagował natychmiastowo o nalegał na to aby zawodnik pozostał w domu, zajęć nie przesunięto w czasie nawet o kilka minut. Źródła z otoczenia Klubu potwierdziły, że zawodnik zmagał się z pewnym dyskomfortem, a nieco więcej odpoczynku z pewnością wystarczy aby pomóc mu się z tym uporać. Dzis po południu Messi ma trenować razem z resztą zespołu na sesji, podczas której zawodnicy będą przygotowywać się do rewanżowego meczu z Chelsea Londyn.

 

Niewielka posucha w formie strzeleckiej Leo i spadek efektywności Barçy w dwóch ostatnich meczach otworzyły drzwi do wznowienia dyskusji na temat Messidependencii (zależności od Messiego – red.). Ostatnie dwie porażki obnażyły braki w zespole, które pojawiły się na ostatniej prostej tego sezonu. Wniosek jest prosty: kiedy Messi nie radzi sobie pod bramką, zespół słono za to płaci.

 

Po remontadzie z Levante i bramce Messiego, Leo nie potrafi zdobyć gola. W tym sezonie jego najgorsza passa spotkań bez zdobycia bramki to trzy mecze: październikowe spotkania z Viktorią, Sevillą i Granadą. Mecze z początku roku – z Madrytem, Villarrealem i Valencią – także zakończyły się bez bramki Messiego. Przez całą resztę sezonu Messi sprawdzał się jako regularny goleador.

 

Źródło: Sport.es 

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.