16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.20godz.36min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Puyol: Musimy się podnieść

Puyol: Musimy się podnieść

Kapitan FC Barcelony, Carles Puyol, był rozczarowany po porażce z Realem Madryt, ale zaapelował do fanów, aby pozostali z zespołem.


Carles Puyol pojawił się w programie Barça TV „El Marcador” po porażce z Realem Madryt i wyjaśnił: „ Wszyscy jesteśmy załamani, tak jak wszystkie fani Barçy to wielki cios dla nas, bo my naprawdę myśleliśmy, że mamy szansę na mistrzostwo. Nie pozwolimy, aby nasze glowy były tym zaprzątane, będziemy kontynuować walkę do końca i przygotować się, jak najlepiej dla fanów, choć wiemy, że to teraz już całkiem niemożliwe”.


Pomimo złego wyniku Puyol potkreślił: „To był bardzo dobry sezon i teraz mamy przed sobą dwa turnieje, możemy nadal je wygrać – Copa del Rey i Ligę Mistrzów„.


Skupić się na Europie


Wracając do Europy, Puyol wierzy: „Musimy teraz skupić się na wtorku – w tych rozgrywkach zależy nam, aby wygrać i jesteśmy blisko drugiego finału”. Na temat taktyki, jaką zastosuje zespół, kontynuował: „Musimy być bardzo świadomi ich kontrataków. Myślę, że będzie podobna gra taktyczna, jak w meczu z Madrytem”. Jest jeszcze szasna, że dwóch gigantów hiszpańskiej piłki spotka się w finale Ligi Mistrzów. Według Puyola, „To byłby bardzo atrakcyjny finał, musielibyśmy zobaczyć co się stanie potem, ale teraz jesteśmy skoncentrowani na wtorku”.


Na końcu kapitan FC Barcelony dał optymistyczne przesłanie: „Mieliśmy kilka świetnych sezonów i wszystkim się to naprawdę podobało. Czasami trzeba upaść w dół, aby potem móc wspiąć się do góry i jestem pewien, że ten zespół znajdzie się tam ponownie. Musimy ocenić wszystko, co osiągnęliśmy do tej pory”.


Źródło: FCBarcelona.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/04/puyol-musimy-sie-podniesc/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.