04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.43min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Rosell: Barça nie będzie mieć drugiego Messiego

Rosell: Barça nie będzie mieć drugiego Messiego

Prezydent FC Barcelona, Sandro Rosell chwalił Messiego i stwierdził, że w Blaugranie nigdy już nie będzie takiego piłkarza jak Argentyńczyk.

 

„Myślę, że klub nie będzie miał już takiego piłkarza jak Messi. Wielkość Messiego widać nie tylko na bisku, ale i poza nim”, powiedział prezydent FC Barcelony podczas kampanii pokonaj Chagasa.

 

Leo Messi zagrał w teledysku, który opowiada historię Miguel Baltasar z Argentyny, zarażonej przez pasożyta. Udało mu się pokonać chorobę, obecnie mieszka on w Barcelonie. Jest to jedna z kampanii, której celem jest uświadomienie, że nie tylko podczas zarażeniu wirusem HIV potrzebne jest wszechstronne leczenie.

 

W kampanii wzięły takie organizacje jak: fundacja FC Barcelona, Katalońska organizacja na rzecz współpracy w rozwoju, fundacja Leo Messiego, Kataloński Instytut Zdrowia (PROSICS), IDM. Poparcie dla inicjatywy wyraziły także: Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), FindeChagas (Międzynarodowa Federacja osób dotkniętych chorobą Chagasa) oraz Fundacja Mundo Sano.

 

Poniżej prezentujemy również krótki film odnośnie kampanii

 

 

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/04/rosell-barca-nie-bedzie-miec-drugiego-messiego/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.