03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
4dn.12godz.35min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Xavi rozwiewa wątpliwości: Wszystko jest ok

Xavi rozwiewa wątpliwości: Wszystko jest ok

Pomocnik FC Barcelony, który został zmieniony w przerwie spotkania z Levante, czuje się bardzo dobrze i jego występ w spotkaniu z Chelsea Londyn nie jest zagrożony.


Xavi Hernández został zmieniony przez Isaaca Cuencę w przerwie spotkania na Ciutat de València. Wywołało to „czerwony alarm” wśród kibiców, że drugi kapitan FC Barcelony znów odczuwa dyskomfort. Jednak sam trener był odpowiedzialny za tą zmianę i uspokoił, że była ona tylko i wyłącznie wykonana ze względów taktycznych.

 

Jeżeli pozostały jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, wczoraj SPORT był w kontkacie z zawodnikiem, który osobiście uspokoił wszystkich mówiąc „wszystko jest ok”. Zawodnik z Terrasy schodził z murawy z poważną miną na twarzy, ale jego zachowanie było spowodowane koncentracją, którą piłkarze muszą zachować w pełni przed półfinałowym starciem z Chelsea Londyn na Stamford Bridge. Zawodnik jest zmotywowany i chętny do gry, bez dyskomfortu w mięśniu.

 

W rzeczywistości, obecność Xaviego w pierwszym składzie przeciwko Lewante było niespodzianką. Pomocnik brał udział w trzech ostatnich spotkaniach, więc oczekiwało się, że Guardiola posadzi go na ławce rezerwowych, podobnie jak Andrésa Iniestę, który wyszedł na murawę dopiero w 53 minucie. Z tego też powodu dwójka graczy będzie w idealnym stanie na Stamford Bridge, aby walczyć o dobry wynik w pierwszym meczu.

 

Źródło: Sport.es

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/04/xavi-rozwiewa-watpliwosci-wszystko-jest-ok/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.