6dn.4godz.51min.

Almería – Barça B: fantastyczna pierwsza połowa zadecydowała o wygranej

Bramki Sergi Roberto i Deulofeu w pierwsze połowie zadecydowały o wyjazdowym zwycięstwie Barçy B. Jest to pierwsze ich zwycięstwo na wyjeździe od 6 miesięcy. Deulofeu był najlepszym zawodnikiem Barçy na boisku, asystował przy pierwszym golu i zdobył drugiego.

Barça B pokonała Almeríę 1:2 na Juegos Mediterráneos, co jest pierwszym od 6 miesięcy zwycięstwem na wyjeździe. Zespół prowadzony przez Eusebio nie wygrał po za Miniestadi od 19 listopada 2011, kiedy to pokonał Murcie 0:2. Od tego czasu zespół rezerw przegrywał 5 razy i 5 razy zremisował na wyjeździe. Jednak w tą sobotę w Almeríi, gole w pierwszej połowie zdobyli Sergi Roberto i Deulofeu, co zadecydowało o końcowym sukcesie. W pierwszej części spotkania to włąśnie Barça B była lepszą drużyną, jednak Almería przyspieszyła swoją grę w drugiej połowie, a Ortiz zdobył ostatecznie gola na 1:2 w doliczonym czasie gry. Barça B ma 53 punkty i czyha na miejsce, które zagwarantuje im awans.

Świetny występ Deulofeu

Barça B wygrała mecz po genialnym występie w pierwszej połowie. Dzięki posiadaniu piłki i determinacji Katalończycy zyskali kontrolę nad meczem w pierwszej połowie. Rodri i Deulofeu mieli dwie czyste szanse na strzelenie gola, jednakże gol został zdobyty dopiero za trzecim razem dzięki wspaniałej grze Deulofeu, który podał  do Sergi Roberto, a ten zamienił to podanie w gola. Strata gola w 31 minucie zabolała Andaluzyjczyków, a piłkarze Eusebio nadal atakowali i zostali nagrodzeni. Deulofeu zostawił w tyle czterech rywali, minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce zdobywając tym samym swojego pierwszego gola w tym spotkaniu. Po prostu pięknie.

Niesamowity Masip

W drugiej połowie mecz zmienił swoje oblicze. Almería zdominowała Barçę od 55 minuty i tak już pozostało do końca. Z Soriano na boisku gospodarze wydawali się być całkiem innym zespołem. Pomocnik strzelał na bramkę co chwilę po tym jak dochodziły do niego dośrodkowania w pole karne Barçy, ale Masip był nieugięty. Portero Barcelony bez dwóch zdań pomógł zachować zwycięstwo zespołowi rezerw. Przy strzale Ortiza, Masip nie mógł jednak nic zrobić i musiał skapitulować. Almería  strzeliła jednak gola zbyt późno by myśleć o remisie. Barça B osiągnęła swój cel i wygrała mecz z dala od Miniestadi.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Źródło:Barça B wygrała mecz po genialnym występie w pierwszej połowie. Dzięki posiadaniu piłki i determinacji Katalończycy zyskali kontrolę nad meczem w pierwszej połowie. Rodri i Deulofeu mieli dwie czyste szanse na strzelenie gola, jednakże gol został zdobyty dopiero za trzecim razem dzięki wspaniałej grze Deulofeu, który podał  do Sergi Roberto, a ten zamienił to podanie w gola. Strata gola w 31 minucie zabolała Andaluzyjczyków, a piłkarze Eusebio nadal atakowali i zostali nagrodzeni. Deulofeu zostawił w tyle 4 rywali, minął bramkarza i umieścił piłkę w siatce zdobywając tym samym swojego pierwszego gola w tym spotkaniu. Po prostu pięknie.

29/04/2024 21:00

mainXX:/2012/05/almeria-barca-b-fantastyczna-pierwsza-polowa-zadecydowala-o-wygranej/