3dn.11godz.48min.

Barça Regal przegrywa z Olympiakosem

koszykarze Barça Regal Nie tak miały potoczyć się finały Euroligi dla koszykarzy Barcelony. Podopieczni Xaviera Pascuala przegrali półfinałowy mecz z Olympiakosem 68:64 i nie zagrają w wielkim finale.

Od początku widać było, że spotkanie z Olympiakosem będzie bardzo trudne. Nerwowy początek koszykarzy Barcelony wykorzystali rywale i szybko wyszli na prowadzenie.

Na wynik wczorajszego spotkania bardzo duży wpływ miała słaba skuteczność. Po nerwowym początku podopieczni Pascuala zaczęli stopniowo odrabiać straty i w drugiej kwarcie wyszli na prowadzenie, jednak przewaga Barçy Regal nietrwała długo. Ostatecznie druga odsłona zakończyła się prowadzeniem Olympiakosu 33:29.

Następne kwarty to dużo walki na parkiecie, jednak Katalończykom nie udało się odwrócić losów spotkania i ostatecznie przegrali 68:64.

Na pocieszenie Barça Regal zagra w meczu o trzecie miejsce, ich przeciwnikiem będzie Panathinaikos

29/04/2024 21:00

04/05/2024 18:30

mainXX:/2012/05/barca-regal-przegrywa-z-olympiakosem/