04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.1min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Carles Puyol idzie pod nóż

Carles Puyol idzie pod nóż

Kapitan FC Barcelony przejdzie dziś operację kontuzjowanego kolana. Po południu powinny zostać podane szczegóły dotyczące zabiegu artroskopii i rokowań na przyszłość.

 

Carles Puyol rozpoczął dziś rano odzyskiwanie pełni zdrowa w kontuzjowanym prawym kolanie. Piłkarz udał się do kliniki Quirón, gdzie odda się w ręce specjalistów lekarzy Ricarda Pruny i Ramona Cugata. Wczesnym popołudniem na Camp Nou ma pojawić się Ricard Maxenchs, aby podać szczegóły operacji i potwierdzić rokowania sześciu tygodni przerwy w grze piłkarza FC Barcelony.

 

W przypadku kapitana Blaugrany strata finału Copa del Rey i EURO 2012 zostanie zredukowana możliwością odzyskania pełni zdrowia w następnym sezonie.

 

Okres powrotu jest stosunkowo krótki, a słowa Puyola wskazują, że problem nie jest poważny. Po tym jak Katalończyk doznawał kolejnych opóźnień, aby iść pod nóż tym razem zdecydował się na operację natychmiast przy jak najkrótszym czasie powrotu do gry.

 

W obecnym sezonie Puyol rozegrał 26 spotkań ligowych, 9 w Lidze Mistrzów, 7 w Copa del Rey i 2 w Klubowych Mistrzostwach Świata, strzelając ponadto pięć goli.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

mainXX:/2012/05/carles-puyol-idzie-pod-noz/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.