Casillas: Strata Puyola to delikatny temat

Casillas: Strata Puyola to delikatny temat

Kapitan Realu Madryt, Iker Casillas, powiedział, że brak Carlesa Puyola na Euro „jest sprawą delikatną” i podkreślił, że będzie go brakować zarówno na boisku, jak w grupie.

 

„Wczoraj z nim rozmawiałem, był bardzo zdenerwowany i smutny, ale musiał to zrozumieć. Chcę, aby jak najszybciej powrócił do zdrowia. Zgadzam się z Vincente del Bosque, Puyola będzie ciężko zastąpić. Jest on dla nas bardzo ważny, jest kapitanem zespołu”, powiedział

 

Casillas, w Muzeum Narodowym przedstawił nową piłkę Tango 12, która będzie oficjalną futbolówką na mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie. Kapitan FC Barcelony, Carles Puyol w sobotę przejdzie operację w kontuzjowanego prawego kolana.

 

„Może i to da się tą stratę zniwelować, ale jako piłkarza, a nie człowieka. Carles Puyol, Xavi i ja to kapitanowie i nasze relacje są bardzo dobre. Jego strata jest bolesna i zarazem trudna dla zespołu. Del Bosque jest przekonany, że teraz musi mieć na uwadze inne możliwości”, dodał kapitan reprezentacji Hiszpanii.

 

Casillas powiedział również kilka słów na temat Davida Villi, który w grudniu złamał nogę podczas Klubowych Mistrzostw Świata. Snajper stara się odzyskać zdrowie, aby dostać powołanie na EURO 2012.

 

„Będzie nam brakować El Guaje, jeśli nie pojedzie na mistrzostwa. Spodziewaliśmy się, że zacznie grać już w ubiegłym miesiącu. Teraz ostateczną decyzję musi podjąć Vicente del Bosque. Zobaczymy co będzie z Xavim. Ludzie chcą być zawsze pierwszymi, ale minęły już cztery lata, chcemy zatrzymać puchar”, dodał.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB