Chelsea? Najpierw spotkanie z Abramowiczem

Chelsea? Najpierw spotkanie z Abramowiczem

Jak donosi brytyjski The Sun, Pep Guardiola chce spotkać się osobiście z prezesem Chelsea Londyn, Romanem Abramowiczem, zanim zadecyduje o tym czy chce prowadzić zespół The Blues czy też odrzuci ich ofertę.

Nowi mistrzowie Europy kuszą byłego trenera FC Barcelony niebywałą ofertą 11 milionów funtów rocznie. Na poniedziałkowym spotkaniu w Hiszpanii z przedstawicielami londyńskiego klubu obiecano mu także, że przez pierwsze dwa lata podczas formowania zespołu nie będzie ciążyła na nim presja zdobywania największych tytułów.

Ale nie wygrali jeszcze bitwy o Guardiolę. Kataloński szkoleniowiec powiedział, że chce spotkać się z samym Abramowiczem i od nieg usłyszeć ofertę. Rosyjski potentat jest gotów do spotkania, jednak Guardiola chce udać się na roczny urlop i nie ma zamiaru zmieniać zdania.

Jak powiedział informator ze środowiska Chelsea Londyn, „Jeśli dojdzie do wielkiego spotkania z Abramowiczem aby wszystko uzgodnić, to tak będzie musiało się stać”. Jeżeli do tego faktycznie dojdzie, tymczasowy trener Chelsea, Roberto Di Matteo, może być już świadomy swojej przyszłości, ale z pewnością nie byłby zainteresowany prowadzeniem klubu przez 12 miesięcy jedynie w oczekiwaniu na Guardiolę.

Źródło: TheSun.co.uk


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB