18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
57dn.12godz.13min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Del Bosque: Nie wiem czy Villa pojedzie na EURO

Del Bosque: Nie wiem czy Villa pojedzie na EURO

Trener reprezentacji Hiszpanii twierdzi, że decyzja o powołaniu najlepszego strzelca w historii La Roja zostanie podjęta w ostatniej chwili.

 

Vicente del Bosque, udzielił wczoraj wywiadu w programie „El Larguero” emitowanym w radiu Cadera Ser. Powiedział kilka słów na temat Davida Villi, który może nie wystąpić na mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie: „Występ Villi na EURO jest mi jeszcze nieznany. Jesteśmy zaniepokojeni jego sytuacją, to bardzo trudna decyzja zabrać kogoś, kto nie będzie w stanie zagrać jakiegokolwiek meczu”, argumentował selekcjoner reprezentacji Hiszpanii.

 

Pochodzący z Salamanki trener nigdy nie ukrywał swojej sympatii do napastnika Barcelony. Jednak zdaje sobie sprawę, że umieszczenie go na liście powołanych będzie niesprawiedliwe wobec innych zawodników, którzy mieli za sobą dobry sezon i są w stanie grać na najwyższych obrotach.

 

Villa złamał kość piszczelową w lewej nodze 15 grudnia 2011 roku w meczu o półfinał Klubowych Mistrzostw Świata. Sam Pep Guardiola przyznał, że jego zawodnik nie odczuwa już bólu. Niestety trzeba wziąć pod uwagę, iż Hiszpan nie zagrał jeszcze w tym roku w żadnym spotkaniu i nie może grać jeszcze na 100% swoich możliwości.

 

Wobec niepewnej przyszłości swojego asa, del Bosque powoli rozważa, kto mógłby pojechać na jego miejsce. Według katalońskiego Sportu ewentualnym zastępcą „El Guaje” może być Adrián zawodnik Atlético Madryt.

 

Źródło: Sport.esKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/05/del-bosque-nie-wiem-czy-villa-pojedzie-na-euro/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.