31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
17dn.16godz.16min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Doskonały debiut na Klubowych Mistrzostwach Świata U17

Doskonały debiut na Klubowych Mistrzostwach Świata U17

FC Barcelona pokonała Corinthians 1-0 w pierwszym spotkaniu fazy grupowej Klubowych Mistrzostw Świata do lat 17. Katalończycy są stawiani w gronie faworytów, a należy podkreślić, że brazylijski klub wygrywał dwie ostatnie edycje turnieju.


Był to wielki mecz dla młodych piłkarz z Barcelony. Byli oni o wiele lepsi od swoich rówieśników z Corinthians i stwrzyli sobie więcej szans niż wskazuje na to wynik. Jednym z najbardziej wyrużniających się piłkarzy był kameruńczyk Ebwelle, jeden z graczy z Fundacji Samuela Eto”o. Jednakże jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Munir el Haddadi.

 

Piłkarze zadedykowali zwycięstwo swojemu koledze, Lucasowi, który nie mogł wziąć udziału w turnieju z powodu kontuzji. W wtorek FC Barcelona zmierzy się z Tong Jin. W grupie 2. znajduje się także Atlético Madryt. W skład grupy 1. wchodzi: Real Madryt, Benfica, Athletic Bilbao i Feyenoord.

 

Porażka Realu

 

Jedną z niespodzianek była porażka Realu Madryt z Benfiką Lizboną (0-1). Pozostałe wyniki: Athletic Bilbao 2-0 Feyenoord i Atlético Madryt 2-0 Tong Jin.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/05/doskonaly-debiut-na-klubowych-mistrzostwach-swiata-u17/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.