Guardiola: Messi pomógł mi być lepszym

Guardiola: Messi pomógł mi być lepszym

Na pomeczowej konferencji prasowej, Pep Guardiola podziękował wszystkim kibicom, a także piłkarzom za pożegnanie, jakie doświadczył wczoraj po derbowym meczu z Espanyolem.

 

„Kiedy widzisz wypełniony stadion do ostatniego miejsca masz w sobie wiele satysfakcji. Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo wdzięczny za czas jaki spędziłem w tym klubie, nigdy tego nie zapomnę, ten klub zawsze będzie w moim sercu”, powiedział Guardiola po zwycięstwie nad Espanyolem 4:0.

 

Pep wypowiedział się również na temat piłkarzy. „Zawsze będę o nich pamiętał. Nie jest łatwo zostawić klub z takimi piłkarzami. Dzięki temu zespołowi stałem się lepszym trenerem, również Messi bardzo mi pomógł, dzięki niemu stałem się lepszym człowiekiem. Piłkarze doskonale wiedzą jak bardzo ich kocham”

 

Zapytany o sposób w jaki zespół celebrował zdobycie czwartego gola, Pep powiedział: „Jestem bardzo zadowolony z takich właśnie szczegółów. To wielki szczęście, że mogłem z nimi tworzyć ten klub”.

 

Guardiola nie chciał wyjaśniać co powiedział mu Messi po zdobyciu czwartego gola. „Messi nie mówi dużo, on strzela bramki, za co mu podziękowałem”.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB