20.06.2024, g. 01:30
MLS
Charlotte FC vs Orlando City
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.46min.
12.10 X3.50 23.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Llorente: To będzie wyjątkowy dzień

Llorente: To będzie wyjątkowy dzień

Napastnik Athletic Bilbao, Fernando Llorente, przeanalizował wrażenia drużyny przed finałem Copa del Rey z FC Barceloną, a także wypowiedział się na temat formy przeciwnika.


Llorente podkreślił, że wszyscy piłkarze przygotowują się dokładnie do starcia oko w oko z FC Barceloną: „To będzie wyjątkowy dzień, a my wszyscy mamy wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do spotkania”.

 

Podandto, Bask uważa, że piłkarze Guaridioli mogą dotrzeć na spotkanie w złej formie: „Nie sądzę, że Barça ma moment spadku, ale nie można wygrać jakiekogolwiek tytułu, mając bardziej luźny koniec La Liga”.

 

„Barça to wspaniały zespół, lepszy od nas, ale spotkanie może sprawić, że różnica nie będzie taka widoczna, jak jest teraz”, powiedział snajper Athletic Bilbao i dodał „Jeśli pokażemy im swoją najlepszą wersję to ich pokonamy”.

 

Przeanalizował on także taktykę na spotkanie: „Są przyzwyczajeni do gry piłką, nie możemy im dać tej możliwości. Naszym zadaniem jest starać się czuć komfortowo z piłką. To bardzo skomplikowane, ale w tym roku na San Mamés nam się udawało”.

 

Źródło: Sport.es / MundoDeportivo.comKursy na mecze FC Barcelony

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/05/llorente-to-bedzie-wyjatkowy-dzien/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.