03.03.2024, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Athletic Bilbao vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
4dn.13godz.37min.
12.62 X3.50 22.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mata: Villa zasługuje na powołanie do reperzentacji

Mata: Villa zasługuje na powołanie do reperzentacji

Juan Mata, zdobywca Ligi Mistrzów z Chelsea Londyn, powiedział, że „trener powienien poczekać i zobaczyć, czy Villa wyzdrowieje, ponieważ zasługuje on na powołanie”.


Asturyjski napastnik jest przekonany, że zarówno El Guaje, jak i fernando Torres, zasługuję na powołanie do reprezentacji Hiszpanii.

 

Real i Barça

 

Hiszpan uważa, że „krok po kroku w Anglii zmienia się styl futbolu” i uważa, że przyczyniło się to do przyzjazdu takich piłkarzy, jak David Silva. Jednakże brytyjski styl „jest wciąż bardziej fizyczny niż hiszpański”.

 

Dodał rónież, że „w Anglii więcej drużyn ma szansę na zdobycie tytułu, a nie jak w Hiszpanii, gdzie tylko Real Madryt i FC Barcelona, inni nie mają możliwości na zwycięstwo”.

 

Szczęśliwy w Anglii

 

Mata przyznał, że „jestem szczęsliwy w Anglii”, a także podziękował za wsparcie, które otrzymał od Fernando Torresa i dodał „miałem gorszy sezon, ponieważ rozegrałem mniej minut, ale teraz jest lepiej po wygraniu Ligi Mistrzów, to wyzwanie dla drużyny”.

 

Mistrzostwa Europy i… Igrzyszka Olimpijskie!

 

Juan Mata został wybrany przez fanów Chelsea Londyn, jako najlepszy zawodnik drużyny. Jednak napastnik pozostaje ambitny i chce zakońzyć sezon z „Mistrzostwem Europy oraz złotym medalem w Igrzyskach Olimpijskich”.

 

Reprezentant Hiszpanii twierdzi, że jest gotów zagrać zarówno na Euro, jak i w IO. Dodał także, że klub nie będzie robił mu żadnych przeszkód.

 

Źródło: Sport.es

Lech Kursy

Brak spotkań

Kursy na mecze FC Barcelony

Brak spotkań

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/05/mata-villa-zasluguje-na-powolanie-do-reperzentacji/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.