Messi: Guardiola zawsze ma mój szacunek

Messi: Guardiola zawsze ma mój szacunek

Po serdecznym podziękowaniach na facebooku, umieszczanych przez piłkarzy FC Barcelony, gdy Pep Guardiola ogłosił, że nie przedłuży kontraktu, Messi wypowiedział się na swoim profilu na Tenzen Weibo (chiński Twitter): „Pep zawsze będzie miał mój szancuek” i „Zawsze go będe kochał”.


Leo również zadedykował Pepowi cztery bramki zdobyte w spotkaniu z Espanyolem, gdzie podniósł liczbę goli do 50 (we wszystkich rozgrywkach 72). „To był mecz, który naprawdę cieszył mnie. Czułam potrzebę, żeby podziękować w ten sposób Pepowi i dlatego poszedłem do niego”, powiedział Leo nawiązując do celebracji czwartego trafienia, oddając hołd najlepszemu trenerowi w historii FC Barcelony.


Za pomocą Tenzen Weibo, Messi przekazał, że chciał w ten sposób podkreślić swoją wdzięczność Guardioli, ponieważ „to on był bardzo ważny w mojej karierze. Dziękuję również osobom, które są zadowoleni z moich goli”.


Na swoim Facebooku Leo chciał „podziękować z całego serca Pepowi, ponieważ on dał mi wiele w mojej zawodowej karierze oraz w tej osobistej”.


Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB