01.12.2022, g. 20:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Japonia vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
0dn.16godz.7min.
18.50 X4.50 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mila: Thiago może osiągnąć poziom Xaviego

Mila: Thiago może osiągnąć poziom Xaviego

Trener reprezentacji Hiszpanii do lat 21, Luis Mila, udzielił wywiadu Tercera Gradería na temat rozwoju piłkarza FC Barcelony, Thiago Alcántary.

 

„Rozwija się w bardzo szybkim tempie, klub zrobił dobrze kierując go na tą niezbędną drogę, a on odpowiedział idealnie na zaufanie, które od nich otrzymał. Thiago ma 21 lat i nadal staje się lepszym piłkarzem. Zaczyna tworzyć konkurencje, będzie w klubie z niego pociacha”, stwierdził Luis Mila.

 

Powiedział on także, że Thiago może osiągnąć poziom Xaviego: „będzie bardzo trudno mu zastąpić Xaviego, ale ma szczególny dar. Thiago musi tylko zachować tą poprawę. Będzie to ciężkie zadanie, ale wydaje mi się, że Thiago może osiągnąć poziom Xaviego”.

 

Wyraził swoją opinię na temat wyboru Tito Vilanovy: „Barcelona wybrała człowieka godnego zaufania, który będzie kontynuował projekt Guardioli” i dodał „zobaczymy czy uda mu się osiągnąć te same rzeczy, bo Pep jest człowiekiem charyzmatycznym i udało mu się dotrzeć bardzo dobrze do drużyny”.

 

Na koniec powiedział: „Liczę, że Thaigo zagra na Igrzyszkach Olimpijskich, ale najpierw zobaczymy czy wystąpi na Euro. Musimy poczekać”.

 

Źródło: Ona-Fm.cat

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Espanyol Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

31/12/2022 / 20:00

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Newsletter

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.