24.07.2022, g. 01:00
Mecz towarzyski
Real Madryt vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
25dn.19godz.0min.
12.45 X3.25 22.85 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nesta komplikuje transfer Thiago Silvy

Nesta komplikuje transfer Thiago Silvy

Po odejściu z Mediolanu Alessandro Nesty kupno przez FC Barcelonę Thiago Silvy wydaje się coraz mniej prawdopodobne. „Czuję się jak nowy Baresi”, powiedział Brazylijczyk.

 

Zlatan Ibrahimovic nie kryje swojego zdenerwowania, iż zespół jego zdaniem traci powoli potencjał. Jednak Brazylijczyk Thiago Silva marzy, aby wzmocnić swoją pozycję na San Siro, zwłaszcza po odejściu Alessandro Nesty.

 

Weteran włoskiej piłki wyznaczył Thiago Silvę na swojego następcę i określił go nowym Baressim. „Chciałbym tworzyć historię jak Baresi w Mediolanie”, przyznał wczoraj Brazylijczyk, który widzi jak wielka odpowiedzialność będzie od teraz spoczywać na jego barkach.

 

„Milan straci wiele wraz z odejściem takich piłkarzy jak Nesta, Seedorf, Inzaghi i Zambrotta. Nie będzie łatwo zastąpić piłkarzy tak wielkiej klasy i charakteru”, stwierdził Thiago Silva.

 

Wydawać by się mogło, że Brazylijczyk jest wręcz idealnym wzmocnieniem dla FC Barcelony. Ale Milan został ostrzeżony przez Gallianiego i Braidę, żeby za wszelką cenę pozostawić Silvę w Mediolanie. Dla Barcelony transfer wydaje się teraz chyba zbyt skomplikowany, ale pozostaje jeszcze wiele czasu do końca okna transferowego, które tak na dobrą sprawę jeszcze się nie rozpoczęło.

 

Źródło: MundoDeportivo.com

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Rayo Vallecano

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

14/08/2022 / 18:00

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.