Ojciec Guardioli: Pep jest bardzo przytłoczony

Ojciec Guardioli: Pep jest bardzo przytłoczony

Tata trenera FC Barcelony w wywiadzie dla Catalunya Ràdio powiedział, że „praca jest równie ważna jak rodzina. Nie mam zamiaru myśleć jak prezydent”. Również matka Guardioli uważa, iż: „kiedy mi to wszystko powiedział zabolało mnie to. Barcelona to Barcelona, ale zdrowie jest najważniejsze”.

 

Valentí Guardiola, ojciec Pepa Guardioli uczestniczył w poniedziałek w programie „El matí de Catalunya Ràdio”. „Widzieliśmy jak był przemęczony podczas przemowy w sobotnich derbach Barcelony. Myślał o futbolu 24 godziny na dobę. To był dla niego ogromny stres”, podkreślił.

 

Tata trenera Dumy Katalonii powiedział również, że: „nie sądzę, żeby (Pep) kandydował na prezydenta, nie jest to jego rola. Nie wiem co zrobi, ale cokolwiek to będzie, będzie dalej pracował tak jak od lat miało to miejsce w Barcelonie”.

 

Tymczasem matka Pepa Guardioli stwierdziła, że „oddał piękny hołd klubowi, nie było żadnych fajerwerków, ale to było niezwykle emocjonalne i docierało w głąb duszy. Pep powiedział mi, że potrzebuje spokoju i wypoczynku. Barcelona to Barcelona, ale zdrowie zawsze jest na pierwszym miejscu”.

 

Pep Guardiola zakończył swoje przemówienie na Camp Nou stanowczo mówiąc: „Nigdy mnie nie stracicie”. „Fani pozytywnie zareagowali na te słowa. Z resztą nie ma co się dziwić”, dodała.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB