Pedro: Klub miał rację co do Tito

Pedro: Klub miał rację co do Tito

Hiszpański napastnik wierzy, że Tito Vilanova będzie dobrym trenerem FC Barcelony. Pep jest zadowolony ze swojej końcówki sezonu po uporaniu się ze swoimi problemami związanymi z urazami. Piłkarz zaprezentował w czwartek swoją autobiografię „Voluntad de Campeón” (Wola Mistrza).


Przed wyruszeniem na Euro 2012 z reprezentacją Hiszpanii, Pedro Rodríguez mówił o bieżącej sytuacji FC Barcelony podczas prezentacji autobiografii „Voluntad de Campeón” (Wola Mistrza). Hiszpan pochwalił klub za decyzję o przyznaniu Tito Vilanovi pracy trenera. „Chociaż był asystentem Guardioli, często pełniły rolę pierwszego trenera. On będzie wielkim trenerem, ponieważ jego sposób rozumienia futbolu jest fantastyczny. Ma pomysły, które zespół i fani pokochają. Tylko czas pokaże, co będzie on wstanie wnieść do zespołu, ale czuję się świetnie, że Tito ma powierzone to zadanie„, powiedział zawodnik. Dodał, że „Klub nie pomylił się z Tito”.

 

Do widzenia Guardiola

 

Pedro mówił również o wpływie Josepa Guardioli w jego karierze. „On był kluczowym trenerem w mojej karierze. Nauczyłem się wiele od niego. Nauczył mnie, jak grać i co zrobić, gdy gram szeroko ustawiony. Chcę podziękować mu za wszystko, co zrobił dla mnie, za to co on nauczył mnie i za tytuły, które wygraliśmy razem. On pozwolił mi zrealizować moje marzenie o grze w pierwszym zespole i grze u boku wielkich piłkarzy. Chcę mu życzyć powodzenia w świecie”, powiedział.


Po finale Copa del Rey na Euro


Pedro poprowadził FC Barcelonę do triumfu w Copa del Rey zdobywając dwa gole, a dwa dni później został wybrany do reprezentacji Hiszpanii na Euro przez Vicente del Bosque. To był dobry koniec sezonu dla zawodnika, który zmagał się z urazami przez większość roku. Skończyłam dobrze, z rytmem i pewnością siebie, teraz jadę na Euro. Jestem bardzo chętny do gry i podekscytowany, chcę zrobić dobrą robotę Widząc, jak mój sezon poszedł, Euro wydawało się być skomplikowanym zadaniem, ale zawsze miałem wiarę i zaufanie, że mi się uda„, stwierdził. Dla Pedro będzie to debiut na Mistrzostwach Europy.


Źródło: FCBarcelona.cat


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB