18.08.2024, g. 02:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Valencia vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
53dn.3godz.13min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Piłkarki Barçy muszą poczekać na tytuł

Piłkarki Barçy muszą poczekać na tytuł

Kobieca sekcja piłki nożnej FC Barcelony nie zapewniła sobie jeszcze zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii w starciu z Athletic Bilbao (3-1), które mają jeszcze szanse na odebranie trofeum.


Kobieca sekcja FC Barcelony nie wytrzymała napięcia i oddała „piłkę meczową” w walce o Mistrzostwo Hiszpanii. Trzy punkty w spotkaniu powędrowały na konto Athletic Bilbao, które przybliżyły się do piłkarek Xaviego Llorença.


Wiatr wkońcu zawiał dla baskijskiej drużyny. W trzeciej minuty otrzymyał rzut karny, którego pewną wykonawczynią okazała się Guru. Ten gol obudził trochę Katalońską drużynę, która zdołała wyrównać w 25. minucie za sprawą Míriam. Radość trwała jednak krótko… Nekane umieściła piłkę w siatce jeszcze przed przerwą.


Po przerwie obie drużyny miały jeszcze sporo okazji, ale tylko piłkarki Athletic Bilbao zodłały je wykorzystać i zdobyły trzeciego gola (Ani).


Po 31. kolejkach FC Barcelona ma 85 punktów, a Athletic Bilbao 82. Do końca rozgrywek pozostały jeszcze trzy kolejki. Piłkarki z Katalonii zagrają jeszcze z: Espanyolem (3. miejsce), SD Reocín (18) i SC Huelva (8). A baskijska ekipa z: Malagą (16), Prainsa Zaragoza (9) i SPC Llanos Olivenza (11).


Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/05/pilkarki-barcy-musza-poczekac-na-tytul/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.