Pochettino: We wszystkim musimy coś poprawić

Pochettino: We wszystkim musimy coś poprawić

Trener Espanyolu Barcelona, Mauricio Pochettino, pojawił się na konferencji prasowej przed jutrzejszym spotkaniem z FC Barceloną (21:00).


„W każdej kwestii należy coś poprawi. W ostatnich latach wywołaliśmy wiele emocji i pokazaliśmy skonsolidowany projekt sportowe z trudnościami finansowymi ze względu na szkółkę. Wszyscy jesteśmy ambitni i zawsze chcemy więcej, ale teraz musimy przeanalizować wiele rzeczy, znaleźć i dać kibicom odpowiedź”, powiedział trener Espanyolu.


Pochettino okazał się wystarczający silny i pewny siebie, aby nadal kontynuować swój projekt, podkreślając fakt, że ma jeszcze kontrakt na dwa lata. „Zawsze mówiłem, że będę tu długo, tu jest mój dom i jestem częścią tego klubu, ale w futbolu nie ma gwarancji i trenerzy takżę mają swoją datę ważności”, stwierdził.


Pod czysto sporotwym kątem, trener określił derby jako „zawsze trudne, ponieważ tutaj można stracić więcej niż trzy punkty. Camp Nou będzie miało jutro fiestę z powodu pożegnania swojego trenera, a w grę wchodzi także Messi, który chce zdobyć trofeum Pichichi. My możemy zdobyć siłę, pewność siebie i poczucie własnej wartości„.


Ponadto, Pochettinio nie zapomniał o tym, że jest to ostatnie spotkanie na własnym stadionie Pepa Guardioli. ” To pozostanie w naszej pamięci, poza naszym ego, ponieważ to była przyjemność mierzyć się z nim w jednym z najlepszych okresów Barçy. To był niezaprzeczalny sukces tego klubu”, zakończył.


Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB