Prezentacja trofeum Guardioli w muzeum Barcelony

Prezentacja trofeum Guardioli w muzeum Barcelony

Trener FC Barcelony zaprezentował nagrodę, jaką otrzymał w styczniu zeszłego roku, którą zadedykował Tito Vilanovie w geście pamięci dla dokonań klubu.

 

Pep Guadiola miał miły gest i w środę postanowił wręczyć muzeum Barcelony indywidualne trofeum dla najlepszego trenera roku, które otrzymał kilka miesięcy temu na gali Złotej Piłki 2011.

 

Podczas ceremonii, która odbyła się 9 stycznia w Zurychu, Guardiola wygrał z prawie 42 procentami głosów, wyprzedzając innych wybitnych trenerów, takich jak Sir Alex Ferguson i José Mourinho, którzy byli bardzo daleko od wyniku szkoleniowca z Santpedor.

 

Kiedy Guardiola przemawiał podziękował swojemu asystentowi i przyszłemu trenerowi FC Barcelony Tito Vilanovie: „Dedykuję tę nagrodę Tito Vilanovie, mojemu przyjacielowi, koledze i asystentowi”.

 

Trofeum dla najlepszego trenera 2011 roku trafiło w środę na pierwsze piętro muzeum Barcelony, które jest zarezerwowane dla FC Barcelony. W tej chwili będzie dzielić przestrzeń z innymi obiektami i nagrodami takimi jak piłki z finału Ligi Mistrzów na Wembley oraz Złotą Piłkę Messiego z 2011 roku.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB