14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.23godz.1min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Puyol pożegna się z reprezentacją na Camp Nou

Puyol pożegna się z reprezentacją na Camp Nou

Puyol rozegra swój mecz numer 100 w barwach reprezentacji Hiszpanii 16 października 2012 roku przeciwko Francji. Będzie to mecz eliminacyjny do Mistrzostw Śwata 2014.


Spotkanie to miało odbyć się na Santiago Bernabéu, ale Hiszpański Związek Piłki Nożnej (RFEF) chce złożyć hołd kapitanowi FC Barcelony i rozpocznie rozmowy z Sandro Rosellem na temat udostępnienia na tą okazję Camp Nou.

 

Byłaby to też wspaniała okazja, aby La Roja powróciła na kataloński stadion po 25-letniej przerwie. Po tym spotkaniu Puyol miałby ogłosić zakończenie reprezentacyjnej kariery. Ponadto mówi się także, że obrońca weźmie udział w EURO 2012, jako gość specjalny i spędzi te chwile razem ze swoimi kolegami z kadry narodowej.

 

Jego koledzy z reprezentacji chcą być razem z nim, z tego też powodu obrońca będzie mile widziany i zapewne jego rady oraz doświadczenie przydadzą się La Roja w wyścigu po trofeum, a właściwie jego obronę. Vicente del Bosque pojawi się w poniedziałek w Barcelonie, aby porozmawiać z piłkarzem po operacji. Prawdopodobnie także zwróci się do federacji o wykonanie zaproszenia dla Carlesa.

 

Jeśli Hiszpania dojdzie do finału w Kijowie (1 lipiec) i obroni mistrzowski tytuł wywalczony w 2008 roku, według pomysłu Casillasa, Torresa i Xaviego oraz innych, trofeum ma podnieść w górę właśnie Carles Puyol.

 

Źródło: As.com

mainXX:/2012/05/puyol-pozegna-sie-z-reprezentacja-na-camp-nou/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.