31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
16dn.9godz.17min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Schalke nie jest zainteresowane Alvesem

Schalke nie jest zainteresowane Alvesem

Dyrektor Schalke, Horst Heldt szybko odpowiedział na spekulacje na temat transferu prawego obrońcy Barçy do Schalke, zaprzeczając jakoby miało dojść do przenosin Brazylijczyka na Veltins-Arena.


Alves był łączony z klubem z Gelsenkirchen, ale 42-latek twierdzi, że nie było nawet spotkania pomiędzy obiema stronami, co więcej Królewsko-Niebiescy, jak nazywane jest również Schalke, nie są nawet zainteresowani graczem FC Barcelony.

 

„Dani Alves jest światowej klasy piłkarzem, co do tego nie ma wątpliwości. Ale te doniesienia są po prostu bzdurą”, powiedział były reprezentant Niemiec cytowany przez oficjalną stronę klubu. Dodał również, że: „Nigdy nie mieliśmy oferty z Barcelony, nie mieliśmy kontaktu ani z piłkarzem, ani z jego przedstawicielami”.

 

Heldt zdementował pogłoski o transferze 29-latka, aby zapewnić, że nie było żadnych nieporozumień dotyczących polityki transferowej klubu.

 

„Nie komentuje plotek, ale w tym przypadku opinia publiczna tworzy zupełnie nieprawdziwy obraz naszej polityki personalnej”, kontynuował. „Oczywiście, obecnie planujemy przyszły sezon i widzimy wiele możliwości poprawy jakości naszej drużyny. Jakkolwiek zawsze będziemy powtarzać, że będziemy dalej kontynuować naszą politykę konsekwentnie”, zakończył.

 

Schalke zakończyło sezon Bundesligi na trzecim miejscu z 64 punktami na koncie.

 

Źródło: Goal.com

mainXX:/2012/05/schalke-nie-jest-zainteresowane-alvesem/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.