31.07.2024, g. 01:00
Mecz towarzyski
Manchester City vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
18dn.8godz.23min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Seluk: Nikt z Realu nie pytał o Touré

Seluk: Nikt z Realu nie pytał o Touré

Dimitri Seluk, reprezentant Yaya Touré, rozwiał wszystkie możliwe plotki dotyczącego jego klienta, a głównie tą o jego przejściu do Realu Madryt.


„Nikt z Realu Madryt nie kontaktował się ze mną, nie wiem czy są zainteresowani, ale Mourinho, gdy był w Chelsea interesował się Touré. Kiedy Yaya podpisał kontrakt z Barceloną, on wtedy trenował Inter i wtedy też chciał z nim podpisać kontrakt”, powiedział Seluk.

 

„Zawsze pytacie o Madryt, ale przecież Touré może dołączyć do wielu innych zespołów: Chelsea, Bayern, a nawet Barça chciałaby przyłączyć się do walki o tego zawodnika”, dodał.

 

O ewentualnym zainteresowaniu katalońskiego klubu: „Nie rozmawiałem dawno z nikim z Barçy, ani z Vilanovą ani z Rosellem. Wiedzą, jak rzeczy stoją, jakby byli nim zainteresowani nie byłoby problemu, żeby usiąść i porazmawiać o tym”.

 

Stwierdził także, że „Touré chciałby sprostać nowym wyzwaniom, tak jak to zrobił z Manchesterem City, teraz potrzebuje nowych motywacji”.

 

Na końcu odniósł się także do „kosztów zakupu” piłkarza: „Nie kosztuje dużo, ma jeszcze kontrakt na dwa lata, ale za rok będzie można go kupić korzystając z klauzuli FIFA”.

 

Źródło: Ona-Fm.cat

mainXX:/2012/05/seluk-nikt-z-realu-nie-pytal-o-toure/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.