Thiago będzie pauzował dwa miesiące

Thiago będzie pauzował dwa miesiące

Obawy o ból prawej kości piszczelowej, który występuje u Thiago Alcántary, zostały potwierdzone. Pomocnik będzie musiał pauzować około dwóch miesięcy.


Dziś na konferencja prasowej doktora Pruny i doktora Cugata zostanie potwierdzona wiadomość o kontuzji Thiago. Pomocnik doznał urazu podczas krótkiego czasu, jaki przebywał na murawie Vicente Calderón podczas finału Copa del Rey z Athletic Bilbao. Okres przerwy bardzo motywuje zawodnika FC Barcelony, który marzy o występie na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, które rozpoczną się 27 lipca (turniej piłkarski rozpocznie się 25 lipca – przyp. red.). Zawodnik także chciałby być do dyspozycji Tito Vilanvoy podczas presezonu. Pomimo ograniczeń czasowych, Thiago będzie starał się być obecny na olimpiadzie.

 

Tymczasem Isaac Cuenca zostanie poddany dziś zabiegowi po tym, jak uszkodził sobie łąkotkę w prawym kolanie. Zawodnik, któremu mówiono o 15 dniach przerwy, będzie musiał poświęcić więcej czasu na rehabilitacje. Pruna i Cugat pojawią się na konferencji prasowej o 18:00.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB