01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19395dn.-6godz.-21min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Abramowicz szykuje gigantyczną ofertę dla Guardioli

Abramowicz szykuje gigantyczną ofertę dla Guardioli

Właściciel Chelsea FC Roma Abramowicz szaleje na pukcie Pepa Guardioli. Rosyjski miliarder chce zatrudnić byłego trenera FC Barcelony w The Blues i oferuje mu niebagatelną kwotę 11 mln euro.

 

Abramowicz jest gotów zaoferować Guardioli wielką pensję za pracę w klubie ze Stamford Bridge. Mister jest bowiem jego zwolennikiem i chciałby aby to on poprowadził Chelse w nadchodzącym sezonie. Uważa on, że stworzy on drużynę, która podbije Europę, podobnie jak FC Barcelona. 

 

Mimo wygrania pierwszego w historii klubu Pucharu Europy, Rosjanin chce zwolnić Di Matteo i zatrudnić Guardiolę. Jego determinacja w osiągnięciu celu i olbrzymie pieniądze sprawiają, że ciężko będzie się oprzeć ofercie jaką mu złoży. Jest wstanie dać Pepowi 11 milionów euro na sezon.

 

Wystawianie weteranów w składzie przez Di Matteo i defensywna gra Chelsea opłaciła się, jednak to Abramowiczowi nie wystarcza. Odejście Didiera Drogby, częste kontuzje Franka Lamparda i Johna Terry”ego sprawiają, że zmiana trenera to jedyne wyjście z całej sytuacji. Sądzi on iż Guardiola odmłodziłby i stworzyłby niesamowitą drużynę.

 

Reaktywacja rewolucji


Operacja „Guardiola” będzie drugą po akcji związanej z  Villasem-Boasem, którego Abramowicz wyciągnął z FC Porto za gigantyczną sumę pieniędzy. Jednak „nowy Mourinho” nie poradził sobie z presją i rewolucja do nieczego nie doprowadziła. Techniczny i ładny dla oka futbol nie zadziałał, z kolei toporna i defensywna gra Di Matteo odniosła zaskaująco dobry skutek.

 

Trójka weteranów: Drogba, Lampard i Terry doprowadziła Chelsea do zwycięstwa w Lidze Mistrzów. Rosyjski miliarder chciałby jednak żeby The Blues zaczęli grać jak Duma Katalonii. To sprawia, że Abramowicz zrobi wszystko by zatrudnić Pepa Guardiolę.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/06/abramowicz-szykuje-gigantyczna-oferte-dla-guardioli/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.