08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.13godz.55min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Agent Adriano otwiera drzwi Juventusowi

Agent Adriano otwiera drzwi Juventusowi

 

Paulo Affonso, przedstawiciel Adriano, powiedział, że jest gotów wysłuchać ofert za swojego klienta. Przyszłość Adriano w FC Barcelonie nie jest pewna, piłkarzem interesuje się Juventus Turyn.

 

Włoski klub, będzie starał się pozyskać podczas tegorocznego okienka transferowego, brazylijskiego piłkarza FC Barcelony.

 

Agent zawodnika, Paulo Affonso, udzielił ostatnio wywiadu dla portalu calcimercato.it, w którym powiedział, że nie zamyka drzwi, przed żadnym klubem. „Juventus, to obecnie jeden z największych klubów, zdobyli Scudetto, a także będą występować w przyszłej edycji Ligi Mistrzów”, powiedział Affonso.

 

Przedstawiciel zawodnika, stwierdził również, że jest gotowy do rozmów. Adriano trafił do FC Barcelony w sezonie 2010-101, kosztował 9,5 miliona euro, plus 4 miliony zmiennych. Kontrakt piłkarza wygasa 30 czerwca 2014 roku, klauzula odejścia piłkarza wynosi 90 milionów euro. Zawodnik Dumy Katalonii ma 27 lat, ostatnie dwa sezony był w cieniu Erica Abidala.

 

Choroba Erica Abidala spowodowała, że przed Adriano otworzyła się szansa regularnej gry. Jednak propozycje jaką złożył Juventus za gracza Blaugrany może spowodować, że Adriano przeniesie się do zespołu Starej Damy. Włoska prasa sugerowała również, że Affonso spotkał się z delegatem włoskiego klubu.

 

Sprzedać Adriano na dobrych warunkach, na pewno da Barcelonie dodatkowy zastrzyk gotówki. Piłkarzem oprócz Juventusu, interesuje się również Bayern Monachium.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/06/agent-adriano-otwiera-drzwi-juventusowi/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.