04.10.2023, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Porto vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
2dn.20godz.26min.
14.00 X3.75 21.91 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Alba: Bardzo dobrze dogaduję się z kolegami z Barçy

Alba: Bardzo dobrze dogaduję się z kolegami z Barçy

Lewy obrońca Valencii, Jordi Alba, nadal wypowiada komplementy w stronę FC Barcelony, powtarzając, że „Barça to najlepsza drużyna w praktyce piłki nożnej”.


Jordi Alba nadal marzy o powrocie do FC Barcelony. Lewy obrónca przyznał to w rozmowie z RAC1, gdzie mówił także o swoim entuzjaźmie przed Mistrzostwami Europy w Polsce i na Ukrainie. „Ludzie tutaj przyjęli nas bardo dobrze”, stwierdził.

 

Jednakże, Jordi Alba, który próbował przetrwać burzę pytań dotyczącą FC Barcelonym początkowo twierdził, że „teraz chcę skupić się na reprezentacji i zobaczyć co się stanie. Mówią wiele rzeczy, ale osobiście jestem tutaj i koncentruje się na tym co jest tutaj”, ale nie zawahał się dyskutować na temat jego związku z kolegami z Dumy Katalonii, pozostawiając otwarte drzwi do nowych podejrzeń.

 

Bardzo dobrze dogaduję się z piłkarzami Barçy, ale również z innymi kolegami”, powiedział Alba. Udoskonalił on swoje dobre relacje z Katalończykami, a wynikają on z tego, że „wielu znam z poprzednich lat”.


Defensor, która wyjaśnia, że ciągłe plotki o jego możliwej przeprowadzce do FC Barcelony nie są „ani przyjemne ani nieprzyjemne”, ocenił grę klubu w ostatnich sezonach: „Zawsze mówiłem, że Barça jest najlepszą drużyną pod względgem praktyki w piłce nożnej i ma bardzo dobrych zawodników, którzy są tutaj również razem z drużyną narodową”.


Na koniec wypowiedział się o reprezentacji: „Cieszę się z każdych minut, które mogę grać i mam nadzieję, że będzie ich o wiele więcej” i dodał: „Z zewnątrz Hiszpania jest faworytem. Wewnątrz wiemy, jak trudno jest wygrać turniej.,. Wszyscy jesteśmy świadomi trudności wynikających z tego”.


Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/06/alba-bardzo-dobrze-dogaduje-sie-z-kolegami-z-barcy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.