Cztery miliony euro od transferu Alby

AlbaJordi Alba, jest coraz bliżej transferu do FC Barcelony. Oba kluby, są już bardzo blisko porozumienia i dzieli je 4 miliony euro.

 

Wiele wskazuje na to, że Jordi Alba w przyszłym sezonie będzie piłkarzem FC Barcelony. Sprawy nabrały tempa i okazuje się, że kluby od porozumienia dzieli cztery miliony euro.

 

Proces transferu Alby do FC Barcelony był powolny i wymagał wielu rozmów, ale obecnie wszystko wskazuje na to, że oba kluby osiągną porozumienie.

 

W ostatnich godzinach, prezydent Valencii wrócił do Hiszpanii, ostatnie dni spędził w Stanach Zjednoczonych. Teraz sprawy nabrały tempa i wiele wskazuje na to, że proces transferu Jordiego Alby do Barcelony zostanie zamknięty jeszcze przed rozpoczęciem Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie.

 

Na wtorek zaplanowano prezentację nowego trenera Valencii, Mauricio Pellegrino. Media spekulują, że właśnie wtedy ma wyjaśnić się przyszłość Alby.

 

Obecnie trwają negocjacje między klubami. Delegacja Barcelony uda się w najbliższych dniach do Walencji, aby negocjować transfer Alby. Najprawdopodobniej kwota transferu młodego Hiszpana będzie wynosiła 12 milionów euro.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB