Dyskusje odnośnie transferu Adriána

Dyskusje odnośnie transferu Adriána

Toni Freixa (rzecznik prasowy FC Barcelony) i Carles Rexach (doradca prezydenta Dumy Katalonii) zjedli wieczorem w Santander posiłek z agentem piłkarza Eugenio Botasem.

 

W początkowych planach Barcelona nie przewidywała zakupu napastnika to jednak debata na temat braku piłkarza, który by odciążył Messiego ożywiła plotki o podpisaniu kontraktu ze snajperem. Kataloński klub skontaktował się wczoraj z Adriánem Lopezem poprzez jego agenta, Eugenio Botasa. W rozmowach ze strony Blaugrany uczestniczyli Toni Freixa (rzecznik prasowy FC Barcelony) i Carles Rexach (doradca prezydenta).

 

Wizyta dwóch przedstawicieli Barcelony w Santander miała miejsce również z innego powodu. Wczoraj odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego Manolo Preciado. Przedstawiciel piłkarza Atlético Madryt po uroczystościach zjadł posiłek z delegatami Barcelony. Pomimo, iż głównym tematem rozmów było wspominanie zmarłego trenera nie mogło zabraknąć poruszenia kwestii Adriána Lopeza.

 

Jeśli klub z Katalonii byłby zainteresowany sprowadzeniem zawodnika Atlético Madryt musiałby liczyć się z wydatkiem około 18. milionów euro. Kwota ta jest jedynie ceną wyjściową, gdyż wraz ze wzrostem zainteresowania ze strony Barcelony, sam zawodnik może uczynić krok naprzód w celu sfinalizowania transakcji.

 

Adrián Lopez ma za sobą jeden z najbardziej udanych sezonów w karierze (z Atlético Madryt zwyciężył w rozgrywkach Ligi Europejskiej). Piłkarz czeka obecnie na nowy kontrakt ze strony swojego klubu. W wypadku negatywnej decyzji może zdecydować się na transfer do innego zespołu.

 

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB