10.12.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
FC Barcelona vs Girona FC
Do meczu pozostało:
5dn.4godz.10min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Joan Àngel blisko Barçy B

Joan Àngel blisko Barçy B

Po dojściu do zespołu siedmiu zawodników z sekcji Juvenil A, FC Barcelona B poszukuje kolejnych wzmocnień. Przed kilkoma dniami kataloński Sport informował o zainteresowaniu Barçy B Juanem Àngelem Románem. Wydaje się, że porozumienie może zostać osiągnięte nawet w przyszłym tygodniu.

Kiedy grał w młodzieżówce Espanyolu, mówili na niego Joan, w Anglii znany jest bardziej jako Joan Àngel Román. Dziewiętnastoletni dziś zawodnik gra obecnie w Manchesterze City. Do zespołu Roberto Manciniego dołączył w sezonie 2009/10 za sprawą Zabalety, który widział jego grę jeszcze za czasów występów w Espanyolu Barcelona. Zawodnik urodził się w Reus 18 maja 1993 roku i sam opisuje siebie jako „zawodnika, który może grać w środku i na obu skrzydłach. I chociaż trudno mówić o sobie, postrzegam się jako piłkarza posiadającego wizję gry, zręcznego i pracowitego”.

Joan Àngel mierzył się już w tym sezonie z Barceloną Juvenil A w spotkaniu rozgrywanym w ramach turnieju NextGen series określanym młodzieżową Ligą Mistrzów. Mecz rozegrany został na Mini Estadi i zakończył się zwycięstwem 4-1 zawodników Òscar Garcíi. Pomimo porażki, Joan był jednym z lepszychz zawodników City na boisku.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/06/joan-angel-blisko-barcy-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.