Jordi Alba blisko powrotu do Barçy

Jordi Alba blisko powrotu do Barçy

Jak donosi Mundo Deportivo, FC Barcelona chce zakontraktować obrońcę Valencii jeszcze przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy, czyli przed 8 czerwca.


Lewy obrońca dołączył dziś do reprezentacji Hiszpani, gdzie spotka się z między innymi piłkarzami FC Barcelony, którzy już wkrótce mogą okazać się jego kolegami w drużynie. Wiele źródeł informuje, że Jordi Alba jest bardzo bliski powrotu do stolicy Katalonii. „Che” także pogodzili się już z odejściem swojego zawodnika, ale w ostatnim czasie pojawiła się także oferta z Manchesteru United.


Zmiennik Patricka Evry


Jak informuje Daily Mail, Sir Alex Ferguson widzi Jordiego Albę jako następcę Patricka Evry. Ze strony Manchesteru United nie wpłynęła jeszcze żadna oferta, ale w każdym momenie mogą oni przejść do ofensywy.


Przypominamy, że obrońca ma ważny kontrakt do 2013 roku, więc jest to ostatnia chwila dla Valencii, kiedy to mogą zarobić na nim jakieś pieniądze.


Prezydent Valencii, Manuel Llorente, wraca w sobotę z Houston, gdzie przebywa z częscią zespołu na tournée w USA i oczekuje się, że wtedy pojawi się oficjalne stanowisko klubu. FC Barcelona chce zakontraktować Albę, jak najszybciej, aby uniknąć transferowej „opery mydlanej”.


Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB