08.09.2023, g. 18:00
Eliminacje Mistrzostw Europy (EURO 2024)
Gruzja vs Hiszpania
Do meczu pozostało:
162dn.13godz.39min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jordi Alba – brakuje już tylko podpisu

Jordi Alba – brakuje już tylko podpisu

Negocjacje w sprawie transferu lewego obrońcy Valencii, Jordiego Alby, są już na końcowym etapie. Mówi się, że pozostały już małe szczegóły do wstępnego sfinalizowania i końcowego podpisu.

Przybycie Jordiego Alby do FC Barcelony nigdy nie było tak blisko jak w ciągu ostatnich godzin. Według źródeł konsultowanych przez kataloński Sport, Duma Katalonii i Valencia finalizują już szczegóły w celu zakończenia operacji, która spowoduje, że lewy obrońca będzie zawodnikiem grającym na Camp Nou, a nie Mestalla, jak do tej pory.

Obecnie przedmiotem negocjacji są tylko niuanse na płaszczyźnie ekonomicznej, czyli kwota jaką musi zapłacić Barça za zawodnika. Wszystko wskazuje na to, że ostateczny koszt operacji może zamknąć się w 12 milionach euro „stałych” oraz trzech milionach „zmiennych”. To właśnie w tym momencie FC Barcelona i Valencia pracują nad ustaleniem czego będą dotyczyć zmienne. Wychodzi na to, że będzie to zależne od wygrania La Liga i Ligi Mistrzów, a także od ilości rozegranych spotkań przez piłkarza.

Po rozwiązaniu tego problemu, transfer obrońcy stanie się faktem i wygląda na to, że w krótkim czasie można oczekiwać komunikatu na temat sformalizowania porozumienia między klubami.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

Elche - FC Barcelona

La Liga (Hiszpańska Primera Division)

02/04/2023 / 02:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/06/jordi-alba-brakuje-juz-tylko-podpisu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.