Keita będzie negocjował z Dalian Aerbin

Keita będzie negocjował z Dalian Aerbin

W mediach w Chinach mówi się, że odbyło się spotkanie przywódców Dalian Aerbin i Seydou Keity. Chiński klub negocjuje zatrudniania pomocnika FC Barcelony, któremu oferuje się dwa i pół roku umowy i wynagrodzenie, które opiewałoby na około sześć milionów euro. Piłkarz był w siedzibie klubu, choć jeszcze nie ujawniono żadnych zdjęć.

Źródła Mundo Deportivo konsultowały te informacje z FC Barceloną. Klub ani nie potwierdził ani nie zaprzeczył. Tito Vilanova i Keita czekają na ostatnie spotkanie, na którym mają sobie wyjaśnić rolę gracza w następnym sezonie.

 

Sekretariat techniczny nic nie wie na temat spotkania. Odnowienie kontraktu dla Keity leży na stole i czeka jedynie na podpis piłkarza. Jego przedstawiciel nie brał udziału w żadnym spotkaniu omawianym przez media.

 

Umowa Malijczyka wygasa w dniu dzisiejszym, ponieważ nie grał on w wyjściowym składzie minimum w 50% spotkań. Jest on teraz wolnym zawodnikiem i może odejść do innego klubu zupełnie za darmo. W rzeczywistości, te same chińskie media spekulują, że operacja będzie obejmować dodatkowe nakłady pieniężne w wysokości 15 milionów euro.

 

Źródło: MundoDeportivo.com


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB