Llorente: Alba chce grać w Barçy

Llorente: Alba chce grać w Barçy

Prezydent Valencii CF Manuel Llorente powiedział iż Jordi Alba chce przejść do FC Barcelony. Dodał też, że w pełni rozumie jego decyzję.

 

Obrońca reprezentacji Hiszpanii i Los Che jest co raz bliżej transferu, a w zasadzie powrotu do katalońskiego klubu. Z jego odejściem pogodził się nawet prezydent drużyny z Walencji, który mówił o całej sytaucji w swoim ostatnim wywiadzie dla Superdeporte.

 

„Musimy być świadomi, że tacy piłkarze jak Alba chcą ciągle się rozwijać. Nie dziwię się więc, że Jordi chce przejść do Barcelony. Jest to dla nas cios, bo uważamy, że to najlepszy lewy obrońca w lidze, ale w pełni musimy uszanować jego decyzję”, powiedział Llorente.

 

Oczywiście w wypowiedzi nie wspomniał nic o oficjalnym potwierdzeniu transferu, choć przyznał, że wszystko jest już na ostatniej prostej: „Wszystko idzie zgodnie z planem. Teraz pozostaje tylko czekać”, mówił prezydent Valencii.

 

Pierwszy transfer Tito Vilanovy jest co raz bliżej. Przenosiny Alby do Barcelony do kwestia kilku dni, nam pozostaje na bierząco śledzić informacje i czekać na oficjalne potwierdznie transferu.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB