Llorente: Przyszłość Alby niedługo stanie się jasna

Llorente: Przyszłość Alby niedługo stanie się jasna

Prezydent Valencii CF Manuel Llorente powiedział, że sprawa Jordiego Alby niedługo się wyjaśni. Jak sam twierdzi przyszłość Katalończyka będzie wyjaśniać się stopniowo.

 

Llorente potwierdził iż Athletic Bilbao chce zatrudnić Arizaa Aduriza. W wypowiedzi odnoszącej się do napastnika Nietoperzy wspomniał też o Jordim Albie, którego „przyszłość wyjaśni się w najbliższym czasie, a wszystkie sprawy będą załatwiane małymi kroczkami”.

 

Zapytany o sytuację Aduriza powiedział, że „trwają rozmowy z baskijskim klubem, który zainteresowany jest jego sprowadzeniem”. Sternik Valencii wypowiedział na temat sytuacji zawodników, którzy występują w drużynie z Walencji na zebraniu Urządu Miasta. Celem dyskusji była wymiana poglądów dotyczących sytuacji w klubie i przebudowy stadionu.

 

Ponadto wypowiedzi Adurizie i innych sprawach dotyczących Nietoperzy Manuel Llorente powiedział też kilka słów na temat Jordiego Alby, który od dłuższego czasu łączony jest z FC Barceloną: „Wczoraj Jordi rozegrał bardzo dobry mecz. Jego przyszłość będzie znana za jakiś czas. Wszystko musimy robić stopniowo”, mówił prezydent Los Che.

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB