14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.41min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: Jadę na wakacje spokojny i szczęśliwy

Messi: Jadę na wakacje spokojny i szczęśliwy

Argentyńska gwiazda FC Barcelony powiedział po zakończeniu spotkania z Brazylią, w którym zdobył hat-tricka, że jest „szczęśliwy”. Teraz zamierza udać się na „spokojne” wakacje.


„Chciałem zakońćzyć dobrze sezon w spotkaniach z reprezentacją i na szczęście udało się. Jadę na wakacje szczęśliwy i spokojny”, powiedział Leo Messi po spotkaniu z Brazylią.

 

Argentyńczyk podziękował też swoim towarzyszom z reprezentacji za wsparcie i otuchę, jaką mu okazali: „To jest to co czyni mnie szczęśliwszym. Moi koledzy mówią o mnie i nigdy nie przestają zadziwiać mnie wieloma rzeczami, które robią (np. na portalach społecznościowych). Wszyscy z nas tutaj wiemy, że złe wyniki już dawno minęły. To co jest teraz jest dobre, bo wygraliśmy i robimy  wszystkie rzeczy całkiem dobrze”.

 

We wczorajszym spotkaniu zwracało się uwagę na trio atakujących Alejandro Sabelli: „Higuaín to napastnik, u którego nie ma przebacz, Kun Agüero też. Miło jest grać w trójkę, bo mamy więcej przestrzeni i sytuacji. Mamy duże możliwości”.

 

Messi potwierdził również, że Neymar po spotkaniu wymienił się z nim koszulką.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/06/messi-jade-na-wakacje-spokojny-i-szczesliwy/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.