Odbyło się spotkanie ws. transferu Alby [aktualizacja]

Odbyło się spotkanie ws. transferu Alby [aktualizacja]

Sprawa transferu Jordiego Alby może zostać zamknięta w najbliższych godzinach. W Barcelonie odbyło się dziś spotkanie dotyczące przejścia zawodnika.

 

Krótko po godzinie czternastej do Barcelony przybył prezydent Valencii, Manuel Llorente. Po zameldowaniu się w hotelu Ciudad Condal, nastąpiło spotkanie z prezydentem Barcelony.

 

Sandro Rosell nie stawił się jednak sam, a w obecności Josepa Marii Bartomeu i Andoniego Zubizarrety. Powodem tego spotkania może być tylko jedna rzecz: transfer Jordiego Alby. A jeśli Manuel Llorente trudzi się po to aby zjeść obiad w Barcelonie, to możemy być pewni, że porozumienie jest już bardzo blisko.

 

Mówi się, że transfer ma zostać zamknięty w kwocie o granicach 12-15 milionów euro, a każdy,włącznie z samym zawodnikiem, chce aby rozmowy zakończył się sukcesem jeszcze przed debiutem Hiszpanii na Euro 2012.

 

Aktualizacja:


16:30 – Jak informuje ONA FM, obiad z prezydentem Valencii został odwołany, ponieważ Manuel Llorente poirytował się, że o spotkaniu została poinformowana prasa.

 

17:40 – Jak donosi Albert Llimós, spotkanie prezydenta Valencii, Manuela Llorente, z przedstawicielami FC Barcelony zostało przełożone (wersja oficjalna). Motyw: Llorente twierdził, że nie ma prywatności i nazwał spotkanie „medialnym show” (przed restauracją znajdował się tylko jeden dziennikarz).

 

Źródło: Sport.es

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Brak spotkań

Kursy bukmacherskie La Liga

Brak spotkań

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB