04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.3min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pablo Armero czyli plan B

MS201206230915Wszystko wskazuje na to, że Jordi Alba w przyszłym sezonie będzie występował w Barcelonie. Oba kluby od kilku tygodni prowadzą negocjacje i wiele wskazuje na to, że ich koniec jest bliski.

 

Valencia żąda 15 milionów euro za Albę, FC Barcelona daję 12 i trzy miliony zmiennych. Jednak sekretarz techniczny Barcelony jest zmuszony do szukania ewentualnej alternatywy, gdyby transfer Alby nie doszedł do skutku. Jednym z kandydatów, był Gareth Bale, ale cena jaką żąda Tottenham jest zbyt wysoka i Dumę Katalonii nie stać na kupno Walijczyka.

 

Piłkarzem, który mógłby być planem B, jest Pablo Armero, kolumbijski piłkarza, występujący w Udinese na pozycji lewego obrońcy. Zdaniem wielu piłkarz posiada ogromny talent. FC Barcelona posiada bardzo dobre relacje z włoskim klubem, co może pomóc w ewentualnym transferze Pablo Armero na Camp Nou.

 

Zawodnikiem Udinese interesują się inne kluby, takie jak Liverpool czy Inter. FC Barcelona zdaję sobie sprawę, że na kolumbijskiego piłkarza wyda najprawdopodobniej mniej niż 15 milionów euro.

 

Armero to piłkarz, który odpowiada nowemu trenerowi FC Barcelony, jest zdecydowany w obronie, a także szybki, jednak obecnie to tylko plan B. Udinese wie, że Barcelona interesuję się Pablo Armero, jednak nie otrzymała jeszcze żadnej oferty.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/06/pablo-armero-czyli-plan-b/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.