14.06.2024, g. 01:00
WNBA
Indiana Fever blank vs blank Atlanta Dream
Do meczu pozostało:
0dn.21godz.16min.
12.37 X0.00 21.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Pedro: Zagraliśmy świetne spotkanie

Pedro: Zagraliśmy świetne spotkanie

Pedro Rodríguez nie mógł ukryć swojego zadowolenia z awansu Hiszpanii do półfinału Euro 2012. Podkreślił także fakt, że La Roja dominowała przez cały czas w spotkaniu z Francją.


„Kontrolowaliśmy spotkanie bardzo dobrze, dominowaliśmy w każdym momencie. Zagraliśmy świetne spotkanie”, powiedział Pedro dla TeleCinco. Spotkanie, mimo dwóch goli, kosztowało Hiszpanię bardzo dużo sił, ponieważ zespół stwarzał sobie mnóstwo okazji na bramkę. Pedro nie wahał się wykorzystać błędów obrony i sprokurował rzut karny. „To zawsze jest trudne, nawet dla wielkiego zespołu. Mieli zawodników bardzo blisko siebie i ciężko było znaleźć lukę”, powiedział zawodnik FC Barcelony po swoim debiucie na Euro 2012.

 

Naprawdę chciałem zadebiutować i teraz muszę kontynuować pracę, aby dostać więcej minut”, stwierdził i ostrzegał o trudnościach w drodze do finale, które pociągają za sobą porażkę z Portugalią w półfinale: „Wiele pozostaje jeszcze do finału, zanim w nim zagramy, mamy bardzo trudny mecz z Portugalią. Z zespołem, który ma bardzo szybkich piłkarzy i broni się bardzo dobrze”.

 

Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/06/pedro-zagralismy-swietne-spotkanie/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.