Puyol i Villa kontynuują rehabilitację w Barcelonie

Puyol i Villa kontynuują rehabilitację w Barcelonie

Dwóch piłkarzy FC Barcelony, David Villa i Carles Puyol, nie zamierzają zmieniać swoich planów i będą kontynuować rehabilitację w Ciutat Esportiva, przynajmniej w najbliższych tygodniach.

 

David Villa i Carles Puyol nadal będą wychodzić z kontuzji w Barcelonie (pierwszy z poważnego złamania kości piszczelowej, a drugi po artroskopii w kolanie, która miała rozwiązać jego problemy w chrząstce) przynajmniej w najbliższych tygodniach. Przypominamy, że Hiszpańska Federacja zaprosiła obu graczy, aby towarzyszyćli w wyprawie La Roja do Polski na Euro, ale obaj odrzucili taką możliwość, przynajmniej chwilowo.


To nie znaczy, że w najbliższych tygodniach nie będzie żadnych zmian w rytmie ich pracy, które pozwolą jednemu czy drugiemu udać się do swoich kolegów z reprezentacji, szczególnie przed ćwierćfinałem czy półfinałem. David Villa może być już w pełni zdrów za dwa tygodnie, więc jeżeli nic się nie wydarzy niespodziewanego, będzie on mógł towarzyszyć drużynie narodowej przed ćwierćfinałem. Dodatkowo, Hiszpan podjął się współpracy z telewizją, więc może być bezpośrednio włączony do reprezentacji.


Puyol też ma chęci, aby móc towarzyszyć i wspierać swoich kolegów, ale jego czas powrotu jest bliższy półfinału. W każdym bądź razie, priorytetem obu piłkarzy jest powrót do zdrowia. Inne aspekty, jak trening bez grupy czy oglądanie Euro w TV, odchodzą na bok.


Tak więc, Del Bosque będzie musiał poczekać kilka tygodni, aby mieć wizytę dwóch piłkarzy, którzy mają ogromny wpływ na reprezentację i nie ma wątpliwości, że zostaną przyjęci z otwartymi ramionami, jako część zespołu w walce o obronę trofeum.


Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB