16.04.2024, g. 21:00
Liga Mistrzów
FC Barcelona vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.16godz.54min.
12.15 X3.60 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Sergi Roberto: Będę ciężko pracował

Sergi Roberto: Będę ciężko pracował

Młody pomocnik ma nadzieję na to, że Tito Vilanova będzie często z niego korzystał po tym jak zawodnik zaliczył udany sezon w Barçy B. Jak sam uważa, rok ten był dobry dla całego zespołu rezerw.

„W poprzednim sezonie zajęliśmy trzecie miejsce, co jest naszym najlepszym osiągnięciem. Jednak nie możemy oglądać się za siebie i uważam, że ten sezon też zakończyliśmy dobrze”, powiedział Sergi Roberto.

Zawodnik jest teraz skoncentrowany na przygotowaniach do nowego sezonu, w którym ma nadzieję pokazać się z dobrej strony przed Tito Vilanovą i zrobić ostateczny krok w stronę przejścia do pierwszego zespołu.

„Będę pracował tam gdzie będę miał grać, czy to w Barçy B czy w pierwszym zespole. Zrobię wszystko aby pewnego dnia być w pierwszej drużynie”, przyznał. Dodał też, że „trzy lata w Barçy B dają ci wiele dojrzałości i sprawiają, że jesteś bardziej przygotowany na przejście do pierwszego zespołu”.

Sergi Roberto wierzy, że z Tito Vilanovą na ławce, barcelońska cantra może być ważna w projekcie sportowym i ma nadzieję, że zawodnicy z zespołu rezerw „nadal będą dostawać okazje” do gry.

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - PSG

Liga Mistrzów

16/04/2024 / 21:00

Real Madryt - FC Barcelona

La Liga Hiszpańska (Primera Division)

21/04/2024 / 21:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/06/sergi-roberto-bede-ciezko-pracowal/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.