04.06.2023, g. 21:00
La Liga (Hiszpańska Primera Division)
Celta Vigo vs FC Barcelona
Do meczu pozostało:
1dn.9godz.50min.
12.55 X3.80 22.50 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Valdés: Atmosfera w kadrze jest kluczem do sukcesu

Valdés: Atmosfera w kadrze jest kluczem do sukcesu

W wywiadzie dla strony internetowej UEFA, Víctor Valdés relacjonuje to co dzieje się w kadrze reprezentacji Hiszpanii przed sptokaniem z Włochami (10 czerwiec, 20:45).

 

Drugi bramkarz reprezentacji podkreśla bardzo dobrą atmosferę w szatni, która „jest kluczem do sukcesu” i niezbędna do „powitania czegoś nowego”.

 

Portero FC Barcelony ocenił także brak dwóch kluczowych zawodników w kadrze, czyli Davida Villi i Carlesa Puyola: „To jest zawsze trudne, gdy nie można mieć dwóch graczy, takich jak Villa i Puyol, ale myślę, że trener wezwał do gry najwybitniejszych ludzi, którzy ich zastąpią. Istnieje jakościowi piłkarze tutaj i jestem pewien, że Vicente del Bosque dokonał udanego wyboru. Każdy, kto gra zrobi wszystko, jak najlepiej potrafi”.


„Jestem tutaj, czuję, że zaraz rozpocznie się turniej, w Madrycie jeszcze tego nie było. Kiedy trenujesz, wiesz, że przygotowujesz się do tej końcowej fazy pracy z reprezentacją, aby osiągnąć ten punkt i jestem naprawdę bardzo podekscytowany perspektywą zdobycia trofeum”, stwierdził ambitnie Valdés.


Źródło: Sport.es

mainXX:/2012/06/valdes-atmosfera-w-kadrze-jest-kluczem-do-sukcesu/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.