Valdés: Atmosfera w kadrze jest kluczem do sukcesu

Valdés: Atmosfera w kadrze jest kluczem do sukcesu

W wywiadzie dla strony internetowej UEFA, Víctor Valdés relacjonuje to co dzieje się w kadrze reprezentacji Hiszpanii przed sptokaniem z Włochami (10 czerwiec, 20:45).

 

Drugi bramkarz reprezentacji podkreśla bardzo dobrą atmosferę w szatni, która „jest kluczem do sukcesu” i niezbędna do „powitania czegoś nowego”.

 

Portero FC Barcelony ocenił także brak dwóch kluczowych zawodników w kadrze, czyli Davida Villi i Carlesa Puyola: „To jest zawsze trudne, gdy nie można mieć dwóch graczy, takich jak Villa i Puyol, ale myślę, że trener wezwał do gry najwybitniejszych ludzi, którzy ich zastąpią. Istnieje jakościowi piłkarze tutaj i jestem pewien, że Vicente del Bosque dokonał udanego wyboru. Każdy, kto gra zrobi wszystko, jak najlepiej potrafi”.


„Jestem tutaj, czuję, że zaraz rozpocznie się turniej, w Madrycie jeszcze tego nie było. Kiedy trenujesz, wiesz, że przygotowujesz się do tej końcowej fazy pracy z reprezentacją, aby osiągnąć ten punkt i jestem naprawdę bardzo podekscytowany perspektywą zdobycia trofeum”, stwierdził ambitnie Valdés.


Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB