Zmienne kością niezgody w kontrakcie Tito

Zmienne kością niezgody w kontrakcie Tito

Dla sztabu sportowego FC Barcelony z Andonim Zubizarretą na czele priorytetem jest teraz dojście do porozumienia z Tito Vilanovą tak by mógł się on stać oficjalnie nowym trenerem FC Barcelony.

Zubi i Josep Maria Orobitg są w stałym kontakcie, a wczoraj w całej sprawie nastąpił postęp. Obie strony spotkały się wczoraj w biurach Ciutat Deportiva. Negocjacje posuwają się w dosyć wolny tępie, ale jednak wciąż idą do przodu. W chwili obecnej największym czynnikiem, który poróżnia obie strony są zmienne. Oferta klubu nie przekonuje przyszłego trenera, który uważa, że zbyt dużą wagę położono na ogólne dochody, kosztem zmiennych właśnie. To właśnie wstrzymuje osiągnięcie porozumienia.

Wiadomo, że ogólna oferta Barcelony dla Tito to niecałe podwojenie wynagrodzenia, które otrzymuje dotychczas jako drugi trener. Tak czy inaczej, wszyscy są przekonani, że wkrótce porozumienie zostanie osiągnięte, jednak nie sposób określić tutaj dokładniejszej daty. Warto wspomnieć, że dyskutowano również o kontrakcie Jordiego Roury, który może stać się asystentem Vilanovy, a jego agentem jest również Orobitg.

Źródło: Sport.es


 

Oglądaj mecze Barcy za darmo

Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w STS TV
Oglądaj transmisje meczów Barcelony na żywo i ZA DARMO online w Fortuna TV

Kursy na mecze Barcy

Kursy bukmacherskie La Liga

Partner serwisu

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB