01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19393dn.-3godz.-8min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Agresja Mourinho bez kary

Agresja Mourinho bez kary

Prezydent Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej (RFEF), Ángel María Villar, udzielił „przebaczenia” i zdjął kary zawieszenia dwóm trenerom, Tito Vilanovie i José Mourinho. 


Jak wyjaśnił rzecznik w sparach prawnych RFEF, Emilio García, kary zawieszenia od dwóch do czterech spotkań mogą zostać odwieszone, ale gdy kary są wyższe muszą zostać spełnione.

 

José Mourinho został ukarany na dwa mecze za incydent w rewanżowym spotkaniu finałowym Superpucharu Hiszpanii w sierpniu zeszłego roku, kiedy to wsadził palec w oko, Tito Vilanovie, wtedy asystentowi Pepa Guardioli, który odpowiedział mu uderzeniem w szyję. Obecny trener FC Barcelony otrzymał karę jednego spotkania.

 

Emilio García wyjaśnił, że nie odwiesza się kary w przypadku, gdy jest przyznana za obrazę sędziów lub doping.

 

Powoduje to, że zarówno Tito Vilanova, jak i José Mourinho, będą mogli prowadzić spotkania w tegorocznym Superpucharze nie z wysokości trybun, a normalnie z ławki rezerwowych.

 

Villar wierzy, że zwycięstwo Hiszpanii na Mistrzostwach Europy w Polsce i na Ukrainie „to dobra okazja i wyjątkowo miła okoliczność, która wprowadza hiszpańską piłkę na pierwsze miejsce w światowym rankingu i jest powodem do działań takich, jak to”.

 

Źródło: Sport.es

Kursy na mecze FC Barcelony

FC Barcelona - Manchester United

Liga Europejska

16/02/2023 / 20:00

Następny mecz

Ostatni mecz

Terminarz i wyniki La Liga

Tabela La Liga

Najlepsi strzelcy La Liga

Nasz fanpage na FB

mainXX:/2012/07/agresja-mourinho-bez-kary/

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.